Green Office

Green Office

Popis autora článku

Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Články autora/ky

Krst knihy Green Office

V stredu 11. februára 2015 sme v hoteli Lindner v Bratislave pokrstili publikáciu Zelená kancelária za účasti takmer stovky hostí. Kniha sa na sto stranách venuje témam ako vo firmách zlepšovať vzťah k životnému prostrediu a zároveň znižovať prevádzkové náklady.

Green Day 2015

Jedinečný deň je Green Day! Ochutnávky, súťaže, koncerty, workshopy, zážitky spojené s ochranou našej planéty, to všetko na vás čaká 25. septembra 2015 od 9:00 do 15:00 hod. v Avion Shopping Parku v Bratislave. 

Buďte štýloví s originálnymi "pokrčenými mapami"!

Originálne mapy Crumpled City nadchnú nie len cestovateľov! Ich tajomstvo spočíva v špeciálnom materiáli Tyvek, vďaka ktorému sú prakticky nezničiteľné. Talianska spoločnosť Palomar, ktorá sa v posledných rokoch sústredí na výrobu jedinečných a dizajnových produktov vynikajúcich kombináciou štýlovosti s funkčnosťou, vytvorila unikátnu mapu, ktorá ako jediná na svete vyzerá tým lepšie, čím viac je pokrčená.

Ogami

Ogami je značka, ktorá je súčasťou úspešnej skupiny Cartorama Group zastrešujúcej viacero vynikajúcich talianskych značiek, ktoré pôsobia nie len v Taliansku, ale na celom svete.

Cervic

Spoločnosť Cervic S.A. je rodinná firma s viac ako 35-ročnými skúsenosťami v oblasti inovácií, vývoja a výroby kovových aj plastových výrobkov.

Innobind

Spoločnosť Innobind je holandským výrobcom inovatívneho produktu na viazanie dokumentov.

Straight

Koše EcoSort na triedený odpad firmy Straight distribuujeme na slovenskom trhu a českom trhu.

Pilot BeGreen

V našom sortimente nájdete Pilot radu BeGreen, ktorá obsahuje kancelárske výrobky, ktoré sú vyrobené z recyklovaných materiálov.

Mazzei Mondex

Mazzei Mondex je talianska spoločnosť so 100 ročnou tradíciou, ktorej koše na triedený odpad distribuujeme na slovenskom trhu. 

Mattiussi Ecologia

Mattiussi Ecologia je talianska spoločnosť s 30 ročnou tradíciou, ktorej koše na triedený odpad distribuujeme na slovenskom trhu.

Strana 1 z 2