Zelený kalendár

Program Zelený kalendár ponúka k téme ochrany životného prostredia 10 motivačných plagátov a textov venovaných najväčším environmentálnym sviatkom.
Cena bez DPH99.00 €
Cena s DPH118.80 €
Popis

Motivujte svojich zamestnancov k ochrane životného prostredia pomocou nášho Zeleného kalendára.

Čo je to Zelený kalendár?
Zelený kalendár zahŕňa 10 materiálov (plagátov a článkov), ktoré sú venované najväčším environmentálnym sviatkom, a ktoré sa dotýkajú rôznych oblastí ochrany životného prostredia. Materiály poskytnú kolegom tipy na zamyslenie a informácie zo Slovenska aj zahraničia počas celého roka. Kalendár pokrýva tieto dni:

  6.február   Svetový deň bez mobilu
  22.marec   Svetový deň vody
  22.apríl   Deň Zeme
  3.máj   Deň Slnka
  17.jún   Svetový deň boja proti rozširovaniu púští a sucha
  4.júl   Medzinárodný deň proti chovu delfínov v zajatí
  22.september   Európsky / svetový deň bez áut
  20.október   Medzinárodný deň stromov
  29.november   Medzinárodný deň nenakupovania
  5.december   Svetový deň pôdy


Ako použiť Zelený kalendár?
Materiály sa dajú využiť do interného časopisu, zavesiť na intranet, poslať e-mailom a pod. Plagát môžete vytlačiť a zavesiť na nástenku, nad kopírku, do kuchynky. Ak máte firemný facebook, či časopis, môžete motivovať aj Vašich fanúšikov a zákazníkov, aby chránili životné prostredie.

Chcete mať plagát vo Vašich korporátnych farbách?
V prípade záujmu Vám radi doplníme plagáty o Vaše logo a farby nahradíme Vašimi korporátnymi farbami. 

Chcete vidieť aká je kvalita a obsah materiálov?
Aby ste sa mohli presvedčiť o kvalite a obsahu stiahnite si bezplatne plagát a text na mesiac február, ktorý je venovaný téme používania a recyklácie mobilných telefónov.
Plagáty sú vždy dostupné aj v kvalite na tlač.

Aká je cena Zeleného kalendára?
Zelený kalendár stojí 99 € bez DPH a zahŕňa 10 materiálov (plagátov a článkov) na 10 mesiacov a ich jednoduchú úpravu (logo, korporátne farby). V prípade, že by ste potrebovali ďalšie formáty a úpravy, neváhajte nás kontaktovať, a spoločne sa dohodneme na cene.

Ako ešte podporiť vo firme zelenú kampaň?
Ak chcete posilniť túto ekologickú internú kampaň aj ďalšími formami, radi Vám pomôžeme. Dohodnite si s nami motivačnú prednášku pre kolegov, realizáciu zelených súťaží, podujatí či interného prieskumu, alebo zavedenie triedenia odpadu. Partnerov prekvapte ekologickými reklamnými predmetmi, zamestnancom doprajte zase ekologické mydlá či čistiace prostriedky.

Eko hodnotenie
Výrobok motivujúci k ochrane prírody