Nábytok Sui Generis

Nábytok Sui Generis je štýlový nábytok ideálny do reprezentatívnych priestorov budov, firiem, do nákupných centier, vstupných hál, na recepcie, do firemných kuchyniek, zákazníckych čakárni, hotelov, wellness centier, posilňovní, ale aj do vonkajších priestorov ako sú záhrady, parky, či iné verejné priestranstva a ihriská. Nábytok je vyrobený zo sklolaminátu, t.j. z polyesterových živíc, vystužený skleným vláknom. Niekedy sa používa aj anglický názov fiberglass alebo skratka GRP (Glass Reinforced Plastic).

Cenová dostupnosť

Originálny dizajn v prístupných cenách, ktoré sú veľmi priaznivé v porovnaní s inými materiálmi ako látka, koža, drevo a ďalšie. Sklolaminát je navyše veľmi nenáročný na údržbu, netreba ho natierať alebo špeciálne čistiť, čím nevznikajú ďalšie náklady na jeho údržbu.

Kvalita

Nábytok vyrába spoločnosť Sui Generis od roku 1996 vo Veľkej Británii, ktorá patrí k najznámejším výrobcom sklolaminátových produktov vo svete a je držiteľom mnohých certifikátov a štandardov kvality, ako napríklad ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Dizajn

K dispozícii sú všetky RAL farby, nábytok môžete prispôsobiť farbám interiéru alebo exteriéru. Vyberať si môžete stoličky, stolíky, nádoby na zeleň, vodné prvky v dokonalom spracovaní. V špeciálnych prípadoch je možné vyrobiť tvary na mieru. Nábytok je vysoko flexibilný, dá sa skladať do rôznych kombinácii.

Trvácnosť

Materiál je charakteristicky veľkou pevnosťou, odolnosťou voči chemikáliám a počasiu, je vhodný do interiéru aj exteriéru. Je tvarovo aj farebne trvácny a vyznačuje sa vynikajúcimi hygienickými vlastnosťami. Je odolný voči korózii a vandalizmu a farba je odolná UV žiareniu, teda nebledne.

Stiahnite si katalóg Sui Generis

========================

Halo

Jednotlivé kusy nábytku je možné flexibilne rozmiestniť do priestoru a vytvoriť mnoho kombinácii. Môžete vytvoriť tvary ako napríklad kruh, vlna, polkruh. Dá sa kombinovať s Halo nádobou na zeleň.

Rozmery jedného kusu sú: š 1143 x h 600 x v 476 mm.

Kruh zložený z 8 kusov ma vonkajší priemer 3 m.

Sedenie Sui Generis - model Halo

========================

Corona

Jednotlivé kusy nábytku je možné flexibilne rozmiestniť do priestoru a vytvoriť mnoho kombinácii. Môžete, tak vytvoriť tvary ako napríklad kruh, polkruh. Tvar profilu a rozmery jedného kusu sú väčšie ako v prípade systému Halo. Dá sa kombinovať s Corona nádobou na zeleň. Corona sa dá využiť aj na vytvorenie vodného prvku (jazierka, fontány).

Kruh zložený z 8 kusov ma vonkajší priemer 4 m.

Sedenie Sui Generis - Model Corona

========================

Cube

Nábytok sa vyrába ako stolík/sedák a nádoba na zeleň. Jednotlivé kusy môžete ukladať v priestore do rôznych kombinácií.

Rozmery sedáka sú: š 570 x h 570 h x v 496 mm.

Rozmery stolíka sú: š 570 x h 570 x v 576 mm.

Sedenie Sui Generis - Model Cube

========================

Bench

Nábytok sa vyrába ako stolík/lavička a ako nádoba na zeleň. Jednotlivé kusy môžete ukladať v priestore do rôznych kombinácií. Dĺžka jedného kusu môže byť 1m, 2m a 3m. Konce môžu mať rovné, oblé alebo rohové zakončenie, aby sa dali vytvárať kombinácie rôznych veľkosti a tvarov. Nábytok sa dá využiť aj ako mestsky mobiliár.

Sedenie Sui Generis - Model Bench

========================

Round

Stolík v tvare kruhu má priemer 900 mm.

Sedenie Sui Generis - Model Round

========================

Frame

Jednotlivé kusy môžete ukladať v priestore do rôznych kombinácií. Päť kusov tohto nábytku vytvorí rám 3 x 3 m, ktorý je vhodný napríklad ako lavička okolo stromov alebo pieskoviska.

Sedenie Sui Generis - Model Frame

========================

Serpentine

Jednotlivé kusy môžete ukladať v priestore do rôznych kombinácií a vytvoriť rovnú líniu, mierne zvlnenú, oblúk, alebo kruh.

Kruh zložený z 12 kusov ma vonkajší priemer 5 m.

Rozmery rovného/oblého sedáka sú: š 1250 x h 800 x v 447 mm.

Sedenie Sui Generis - Model Serpentine

Stiahnite si katalóg Sui Generis