Naše značky

Palomar

História talianskej spoločnosti Palomar siaha až do roku 1956, kedy začal Ermanno Palchetti spolu so synom s predajom japonských zrkadloviek a kamier, neskôr aj ďalekohľadov a iných optických prístrojov.

Čítať viac...

Ogami

Ogami je značka, ktorá je súčasťou úspešnej skupiny Cartorama Group zastrešujúcej viacero vynikajúcich talianskych značiek, ktoré pôsobia nie len v Taliansku, ale na celom svete.

Čítať viac...

Riensch & Held

Nemecká firma Riensch & Held bola založenú už v roku 1845. V polovici 20 storočia sa postupne z medzinárodného obchodného domu pretransformovali na výrobcu filtrov pre domácnosť a v súčasnosti svoje filtre predávajú na celom svete.

Čítať viac...

Cervic

Spoločnosť Cervic S.A. je rodinná firma s viac ako 35-ročnými skúsenosťami v oblasti inovácií, vývoja a výroby kovových aj plastových výrobkov.

Čítať viac...

Innobind

Spoločnosť Innobind je holandským výrobcom inovatívneho produktu na viazanie dokumentov.

Čítať viac...

Straight

Koše EcoSort na triedený odpad firmy Straight distribuujeme na slovenskom trhu a českom trhu.

Čítať viac...

Pilot BeGreen

V našom sortimente nájdete Pilot radu BeGreen, ktorá obsahuje kancelárske výrobky, ktoré sú vyrobené z recyklovaných materiálov.

Čítať viac...

Mazzei Mondex

Mazzei Mondex je talianska spoločnosť so 100 ročnou tradíciou, ktorej koše na triedený odpad distribuujeme na slovenskom trhu. 

Čítať viac...

Mattiussi Ecologia

Mattiussi Ecologia je talianska spoločnosť s 30 ročnou tradíciou, ktorej koše na triedený odpad distribuujeme na slovenskom trhu.

Čítať viac...

Leafield Environmental

Leafield Environmental je britská spoločnosť, ktorej prémiové koše na triedený odpad distribuujeme na slovenskom a českom trhu.

Čítať viac...

Feel Eco

Produkty značky feel eco vyrába česká firma Fosfa Břeclav. Na slovenskom trhu distribuujeme produktové rady čistiacich prostriedkov a kozmetiky. 

Čítať viac...