Veľkoobchod

Zaujali vás naše produkty a radi by ste sa stali ich predajcom? Ponúkame vám zaujímavé zľavy na nami dovážané výrobky vo výške minimálne 30% a viac. V prípade záujmu vám radi pripravíme aj komunikačné materiály a katalógy s vašim logom.

Pracujeme formou dodávok na váš sklad, prípadne konsignačný sklad. Môžete využiť aj model drop-shippingu, pri ktorom dodáme tovar priamo k vášmu zákazníkovi s označením vás ako dodávateľa. Prioritou sú pre nás dlhodobé, transparentné a partnerské vzťahy, preto sa nemusíte obávať, že vašich zákazníkov budeme oslovovať našimi ponukami.

Platobné podmienky

Prvé dve zákazky sa hradia formou predfaktúry, ďalšie dve formou 50% predfaktúry a každá ďalšia s 15 až 30 dňovou splatnosťou v závislosti od veľkosti dodávky vzájomnej dôvery.

Minimálna objednávka pre veľkoobchodné dodanie tovaru je 150 € bez DPH.

Kontakt

V prípade záujmu o veľkoobchodné partnerstvo, prosím, kontaktujte zástupkyňu spoločnosti pre veľkoobchod Janku Ružickú na tel. čísle 0905 436 027, prípadne e-mailovej adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript..